„Maxxis“ gamintojų „Premitra HP5“ padangos pasižymi aukščiausia kokybe

Per pastaruosius metus akivaizdžiai išaugo aukštos kokybės ir UHP padangų paklausa. Tačiau dėl tokios tendencijos padaugėjo ir painiavos padangų rinkoje. Pastebima, kad šiandien nemažai nedidelių gabaritų ir šeimos automobilių naudoja R16, R17, R18 ir R19 ratlankius, o tai reiškia, kad transporto priemonių savininkai perka didesnes ir geresnės kokybės padangas. Tokia vartotojų elgsena lemia ir didesnę padangų pasiūlą.

VASARINĖ AUTOMOBILIŲ PADAGOS >>

Augant vartotojų poreikiams ir lūkesčiams, „Maxxis“ padangų gamintojai pristatė rinkai naujausią aukštos klasės padangų modelį Premitra HP5, kurios gaminamos iš gryno silicio junginio su integruota anglies juostele, saugančia nuo statinio krūvio. Šio modelio padangos pasižymi aukščiausius standartus pranokstančia kokybe ir pažangiausių technologijų bei modernaus dizaino dėka efektyviai veikia tiek sausomis, tiek ir drėgnomis oro sąlygomis.

ŽIEMINĖS AUTOMOBILIŲ PADANGOS >>

„Premitra HP5padangų modelio gamybos procese buvo atlikta daugybė tyrimų, siekiant užtikrinti nepriekaištingą padangų veikimą. Todėl padangos turi centrines briaunas, kurios užtikrina tiesinį stabilumą, važiuojant dideliu greičiu ir optimalų vairavimą, bei keturis žiedinius griovelius, kurie padeda išsklaidyti vandenį ir gerina padangų akvaplaningą. Išorės briaunų blokai yra nuosekliai sujungti – tai pagerina šoninį sukibimą ir optimalų valdymą, o triukšmo slopinimo technologijos (SRB) leidžia riedėti be triukšmo. „Maxxis“ padangų gamintojų teigimu, dėl šių savybių HP5 padangos niekuo nenusileidžia aukščiausios klasės Europoje gaminamoms padangoms, be to, jos priskiriamos „A klasei“ pagal stabdymo važiuojant šlapia kelio danga efektyvumą.

Nuo „Premitra HP5“ padangų pasirodymo pradžios, jas išbandė ir testavo ne vieni specialistai, tarp kurių yra ir „Professional Driver Magazine“ bei „Auto Bild“ komandos. Visuose testuose HP5 buvo lyginamos su įvairiomis Premium klasės Euro padangomis, pagal veikimą, akvaplaningą, ridą, komfortą, kainą ir kitus aspektus. Atlikus visus testus, HP5 modelio padangoms buvo suteiktas statusas „rekomenduojama“. Be to, buvo pabrėžti keli svarbūs šių padangų privalumai – geras sukibimas su šlapia kelio danga, mažas pasipriešinimas riedėjimui, prieinama kaina ir stebėtinai geras važiavimas per smėlį ir purvą.

Kalbėdamas apie HP5 padangas, „Maxxis“ vadovas Derek McMartin pasakojo, kad nuo „Maxxis“ kompanijos įkūrimo, jie visą laiką stengėsi nustatyti padangų rinkoje esančias spragas, kurias ištaisydavo. HP5 buvo sukurtos siekiant patenkinti vairuotojų, pageidavusių naudoti aukštos kokybės padangas, poreikius, siūlant pilną funkcionalumą ir puikią kainą. HP5 modelio padangomis gali mėgautis visų automobilių – nuo „Fiat 500“ iki „Mercedes McLaren“ – vairuotojai.

Tarp „Maxxis“ gamintojų aukštos klasės padangų yra ir „Victra Sport VS01“ bei „Victra MA-Z3“, sukurtos siekiant užtikrinti tobulesnę prabangių automobilių eksploataciją, sumažinti pasipriešinimą riedėjimui ir nuvažiuoti didesnius atstumus suvartojant mažiau degalų.