Maxxis Bighorn padangos ir skrydis į Mėnulį

Tarptautinė kompanija „Maxxis International“ gaminanti labai gerai visame pasaulyje žinomas padangas, visuomet siekia sukurti pačia aukščiausia kokybe ir didžiausiu našumu pasižyminčias padangas. Ši kompanija buvo įkurta 1967 m. Taivane. Tuo tarpu šiandien „Maxxis“ savo padalinius turi skirtingose pasaulio šalyse – Kinijoje, Tailande, Vietname, Kanadoje, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, JAV, Olandijoje, Japonijoje ir net Dubajuje. Savo gaminą produkciją „Maxxis“ tiekia apytiksliai į 170 pasaulio šalių.

Specialistai pripažįsta, kad „Maxxis“ gaminama produkcija tiesiog nepalyginamai geresnė už daugelį kitų pasirinkimų – tiek savo veiksmingumu, tiek ir tarnavimo laiku. Turėdami daugiau nei keturiasdešimt penkių metų patirtį padangų gamybos srityje, „Maxxis“ išrado ne vieną naują technologiją, kurios pagalba kuria skirtingų rūšių produktus šiuolaikinei rinkai.

Kiekvienas gaminamas produktas yra labai kruopščiai ir atidžiai testuojamas jų valdomuose pasaulinio lygio padangų testavimo centruose. Be to, „Maxxis“ inžinieriai pagamintas padangas testuoja į pagalbą pasitelkdami ir savo šalių bei pasaulinio lygio čempionus. Taip pat jų padangų gamybos procese yra naudojamos pačio aukščiausio lygio technologijos ir tik po labai ilgai trunkančio padangų vertinimo jos pasiekia plačiąją rinką. Puikus tokio sudėtingo ir technologiškai pažangaus darbo vaisius yra „Maxxis Bighorn“ padangos.

Maxxis M917 Bighorn priekinės ir Maxxis M918 Bighorn galinės padangos keturračiams:

„Maxxis Bighorn“ padangų modeliai jau spėjo tapti tikrų tikriausia legenda keturračių ir bagių entuziastų bendruomenėje. Išskirtinis ir plačiais elementais paremtas padangų protektoriaus raštas suteikia „Bighorn“ rūšies padangoms išskirtinį sukibimą, o dideli padangos rašto iškilumai, išdėstyti per visą protektorių, padeda apsaugoti padangos šonus. Solidžiai atrodantys ant vieno padangų šono esantys užrašai suteikia šioms padangoms dar patrauklesnę išvaizdą. Šios „Maxxis“ padangos specialistų vertinamos vienais geriausių balų, todėl tiek keturračių, tiek ir bagių vairuotojai taip pat labai greitai įsitikina „Bighorn“ padangų kokybe ir teikiamu komfortu.

„Maxxis M917/M918 Bighorn“ padangos užtikrina akivaizdžiai sklandesnį važiavimą net ir labai nelygiu bet grublėtu paviršiumi. Kadangi padangos rašto iškilumai taip pat yra išdėstyti ir padangų šonuose – jie labai efektyviai saugo tiek padangų šoninę dalį, tiek ir pačius ratlankius. Šio modelio „Bighorn“ padangos tobulai tinka važiavimui per dykumas (smėlį), purvą ir uolėtu paviršiumi.

Maxxis MU09 Bighorn 2.0 priekinės ir Maxxis MU10 Bighorn galinės padangos keturračiams:

Legendinių „Bighorn“ rūšies „Maxxis MU09/MU10 Bighorn 2.0“ padangų modelis pasižymi lengvumu, kartu atkartojant jo pirmtako protektoriaus rašto dizainą, kuris šiuo atveju pasižymi plonesniais rašto iškilumais. Šios padangos labai gerai sugeria smūgius, todėl važiavimas tampa sklandesnis. Kadangi padangų protektoriaus raštas nėra tiesus ir vienpusis, jis labai efektyviai gelbėja važiuojant nelygiu ir uolėtu paviršiumi, užtikrinant optimalų sukibimą ir pravažumą. „Bighorn 2.0“ sulaukė tokių pačių gerų įvertinimų kaip ir jau minėti „Maxxis M917/M918 Bighorn“ padangų modeliai. Be to, šios padangos yra patvarios ir ilgaamžės – tai vieni iš daugybės esamų privalumų, kurių įprastai visuomet tikimasi iš „Bighorn“ padangų.

„Maxxis MU09/MU10 Bighorn“ padangų modeliai pasižymi visais savo pirmtako privalumais, tačiau taip pat yra ir gerokai lengvesnės. Ir nepaisant to, kad padangų protektoriaus rašto iškilumai yra plonesni, pirmtako dizaino atkartojimas paverčia jas nepamainomu pasirinkimu. Tai gali tapti puikiu sprendimu kiekvienam vairuotojui, kuriam dažnai tenka važiuoti labai nelygiu paviršiumi, užtikrinant sklandesnę kelionę, kurioje nekyla jokių nesklandumų net ir važiuojant pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis. Kita vertus, šios padangos ir yra pritaikytos būtent pastarojo tipo sąlygoms, tačiau jos taip pat efektyviai veikia važiuojant lygiu ar smėlėtu paviršiumi.

Atsižvelgiant į tai, kokių rūšių ir kokio didelio pravažumo padangas kuria „Maxxis“ kompanija, nebėra ko stebėtis, kad neilgai trukus šių gamintojų padangos pabuvos ir Mėnulyje.

NASA ir JPL sukūrė šešiakojį mėnuleigį robotą Athlete, kuris komplektuojamas kartu su „Maxxis“ gamintojų padangomis. Iki šiol šio mėnuleigio funkcionalumas ir galimybės buvo tikrinamos ir testuojamos JAV - tam pasitelkiant Mėnulio paviršių imituojančias sąlygas.

Kadangi mėnuleigis turės važiuoti labai nelygiu ir kalvotu Mėnulio paviršiumi, kartu visuomet išsaugant pusiausvyrą ir nepažeidžiant gabenamų krovinių, būtinos labai kokybiškos, tvirtos ir efektyviausiu veikimu pasižyminčios padangos. Dėl šių priežasčių ir buvo pasitelktos būtent „Maxxis“ gamintojų kuriamos padangos.

Tikimasi, kad šešiakojo mėnuleigio greitis, važiuojant Mėnulio paviršiumi, bus apytiksliai 10 km/h. Nors iš pirmo žvilgsnio jums gali atrodyti, kad Athlete judės labai lėtai – vis dėlto taip nėra. Minėtas greitis, kurį turėtų išvystyti mėnuleigis, yra net 100 kartų didesnis nei anksčiau Marse pabuvojusių visureigių, tokių kaip Opportunity ir Spirit. Todėl akivaizdu, kad technologijos su kiekvienais metais tobulėja, o kartu su jomis tobulėja ir padangos, kuriomis galime ne tik naudotis savo kasdienybėje, tačiau ir keliauti į Mėnulį.