Giti švenčia savo sėkmę Europos rinkoje

Kompanija Giti oficialiai skelbia apie tai, kad lengvų vasarinių padangų GT Radial Champiro FE1 ir GT Radial FE1 City pardavimų apimtys pasiekė 2,5 milijonų.

Europos rinkoje, GT Radial Champiro FE1 buvo pristatytos 2014 m. Eseno parodoje, o prekyboje pasirodė 2015 m. sausį. Šiuo metu siūlomos padangos yra 41 dydžio nuo 175/65 R15 iki 225/55 R17 su greičio indeksais nuo H iki W, o C ir D klasės automobilių rinkos apimtis siekia 90%. Tuo tarpu, prieš du metus buvo išleistos GT Radial FE1 City ir kaip teigia kompanijos atstovai, jos buvo skirtos miesto vienviečiams automobiliams, tokiems kaip Fiat 500, Ford Fiesta, VW Fox ir Polo savininkus. Jiems siūlomos 17 dydžių, nuo 13 iki 16 ratlankių padangos.

Giti regioninis vadovas Didžiojoje Britanijoje Brajanas Makdermotas (Brian McDermott) pastebi, kad: “Modeliai FE1 ir FE1 City ne tik tapo bestseleriais Europoje, bet ir negavo reklamacijų, kas iš esmės yra išskirtinis pasiekimas.“

Kaip teigia gamintojas, GT Radial Champiro FE1 ir GT Radial Champro FE1 City padanga buvo suprojektuota, siekiant padidinti resursą ir pagerinti vairavimą slidžia danga, greitai pašalinant vandenį iš kontakto zonos. Be to, buvo patobulintas gumos mišinys, tam, kad sumažinti šilumos išsiskyrimą ir pasipriešinimą riedėjimui.