Triukšmą slopinančios padangos Goodyear dabar ir naujų dydžių

Praėjusiais metais, Goodyear pradėjo naudoti triukšmo slopinimo technologiją SoundComfort, gaminant žiemines padangas, kurios skirtos šiauriniam klimatui. O šį sezoną, akustinį komfortą gerinančios padangos siūlomos net 12 naujų dydžių. Planuojama, kad padangų asortimente dydžių kiekis išaugs iki 64.

Goodyear teigia, kad šis patobulinimas tapo labai paklausiu ir sėkmingu. SoundComfort technologija gavo apdovanojimą Belgijoje ir Nyderlanduose ir gerokai padidino jų paklausą pasaulinėje rinkoje. Triukšmo mažinimo svarba yra pagrindžiama Gfk apklausų rezultatais, kurie parodė, jog pavyzdžiui Norvegijoje kas ketvirtas vairuotojas šį faktorių laiko vienu svarbesniu, o Lietuvoje tam pritarė kas antras apklaustasis.

Naujų dydžių padangos rinkoje pasirodys iki 2020 metų vasario. Tarp naujų modelių bus Goodyear UltraGrip Ice Arctic SUV, Goodyear UltraGrip Ice Arctic ir Goodyear UltraGrip Ice 2, nuo 16 iki 20 colių diametro dydžių.

„SoundComfort technologija – tai nuostabus pavyzdys, kaip Goodyear įgyvendina naujus išradimus tam, kad patenkintų rinkos vartotojų reikalavimus“ – teigia kompanijos atstovai.

„Automobilių varikliai tampa tylesniais, o ir paklausa hibridiniams bei elektriniams automobiliams stabiliai auga, ko pasekoje, padangų leidžiamo triukšmo sumažinimas tampa dar reikšmingesniu. Padangos, pagamintos pagal SoundComfort technologiją, yra siūlomos įvairių dydžių, tinkančių hibridiniams ir elektriniams automobiliams, tokiems kaip Tesla, Volkswagen, Nissan, Hyundai, Toyota ir t.t.“

Kaip teigia gamintojas, padanga savo konstrukcijoje turi poliuretano putų sluoksnį, kuris mažina oro vibracijas ir tokiu būdu triukšmas sumažinamas iki 50%. Tuo pat metu, putos yra pakankamai lengvos, kad neįtakotų kuro resursų, pasipriešinimo riedėjimui ir kitiems parametrams.