Bendrovė Audi pristatė pažangiųjų technologijų Audi Q4 E-Tron interjerą

Pirmieji Audi elektriniai krosoveriai E-Tron ir E-Tron Sportback tapo populiarūs dėl elegantiškos išorės, patikimų techninių savybių ir šiuolaikiško salono. Kitą mėnesį pasirodysiantis naujasis elektromobilis Q4 E-Tron bus panašus į savo pirmtakus, tačiau kitaip nei kurie artimiausi konkurentai su vidaus degimo varikliu turės daugiau savybių ir bagažinę.

Kalbant apie technines savybes, Q4 E-Tron būdinga Audi virtuali kabina su standartiniu 10,1 colio MMI jutikliniu ekranu – tokiu pat kaip E-Tron – arba papildomai įsigyjamu 11,6 colio jutikliniu ekranu. Pasirodęs prekyboje Q4 E-Tron turės didžiausią galimą ekraną Audi rinkoje. Be to, automobilyje pirmą kartą bus naudojamos dvi naujos funkcijos: balso asistentas Sveikas, Audi ir pasirinktinis išplėstinės realybės projekcinis ekranas.

Audi išplėstinės realybės sąsajoje ant priekinio stiklo atvaizduojamos rodyklės, pradžios ir sustojimo vietos ir kt. Sukuriamas įspūdis, tarsi ši informacija sklęstų maždaug dešimt metrų priešais vairuotoją, bet priklausomai nuo situacijos rodyklės ir kelionės vietos gali būti rodomos gerokai toliau. Pats regėjimo laukas yra apie 1,8 metro pagal įstrižainę, todėl vaizdo formavimo įrenginys (arba PGU) ir skystųjų kristalų ekranas leis vairuotojui iš karto matyti visą informaciją.

Dar vienas Q4 E-Tron interjero pranašumas – apgalvota pakuotė. Dėl apačioje esančios modulinės MEB architektūros (kaip ir Volkswagen ID.3) Q4 yra net 4,6 metro ilgio, taigi beveik toks pat didelis kaip ir panašus benzinu varomas BMW X3. Tačiau dėl žemai sumontuoto akumuliatoriaus ir ilgos ratų bazės (2,77 m) Q4 E-Tron už antrosios sėdynių eilės yra tiek pat erdvės – 521 litras – kiek ir BMW (523 litrai). Nulenkus antrą sėdynių eilę, Q4 yra 1489 litrai vietos (BMW – 1430 litrų). 

Q4 E-Tron taip pat lieka nemažai vietos daiktams laikyti salone ir ne tik užpakalinėje dalyje. Vartotojai gali naudotis bendra pirštinių dėže ir centrine konsole su dviem integruotais puodelių laikikliais ir iki keturių USB prievadų. Kalbant apie medžiagas, pirkėjai gali rinktis įprastos, natūralios ar dirbtinės odos Nappa apmušalus, ypač modeliui S Line. Dirbtinės odos ir mikropluošto audinio Dinamica derinys – tai dar vienas naujas apdailos variantas; audinio tekstūra kaip zomšos, tačiau jis gaminamas iš 45 proc. perdirbtų medžiagų.

Žiūrėkite šį vaizdo įrašą čia:

Audi Q4 E-Tron