Parametrų pusiausvyra. Geriausiųjų trejetukas

Renkantis padangas verta atkreipti dėmesį ne į kurį nors konkretų parametrą, o į jų pusiausvyrą, nes pagrindinė ir pati sunkiausia projektuotojų užduotis – sukurti padangas, gerai tinkančias visų dangų tipams konkretaus sezono metu.

Jums atrinkome nedidelę grupę tokių padangų, atsižvelgdami į stabdymo ant sausos ir šlapios dangos rezultatus, pateiktus vokiečių žurnale „Auto Motor und Sport“.

Į geriausią stabdymo ant šlapios dangos penketuką įtrauktos šios padangos (stabdymo kelias metrais, kai greitis 80 km/val.):

Michelin Primacy 4 – 34,6 m;

BFGoodrich Advantage – 35,8 m;

Bridgestone Turanza T005 – 36,2 m;

Continental ContiPremiumContact 5 – 36,6 m;

Maxxis Premitra HP5 – 37,7 m.

Į geriausią stabdymo ant sausos dangos penketuką įtrauktos šios padangos (stabdymo kelias metrais, kai greitis 100 km/val.);

Michelin Primacy 4– 36,0 m;

Maxxis Premitra HP5 – 36,9 m;

Nokian Wetproof – 37,1 m;

Bridgestone Turanza T005 – 37,5 m;

Toyo Proxes Comfort – 37,6 m.

Taigi, galima teigti, kad kai kurie modeliai, „pasirodę“ puikiai ant šlapios dangos, nebuvo įtraukti į geriausiųjų ant sausos dangos penketuką ir atvirkščiai. Тaip pat galima išskirti tris modelius, vienodai gerai išlaikiusius stabdymo bandymą ant visų tipų dangų.

Michelin Primacy 4 – pirmauja abiejuose bandymuose..

Bridgestone Turanza T005 – taip pat itin sėkmingas modelis, jau ne pirmus metus demonstruojantis puikią parametrų pusiausvyrą.

Maxxis Premitra HP5 – puikus pasirinkimas atsižvelgiant į kainos ir kokybės santykį. Tai ekonomiškos padangos su ypač gerais parametrais.