Filtruoti pagal

Pagal kategoriją
Padangos plotis
Padangos aukštis
Ratlankio dydis
Sezoniškumas
Pagal gamintoją

Informacija

Padangos

Internetinė prekyba aukščiausios klasės padangomis "Maxxis"

PadangosYra 1494 prekės(-ių).

 • Padangos keturračiams

  Pirmieji keturračiai pradėti gaminti 1982-ais metais. Išradėjas - Suzuki kompanija. Šiuo metu keturračius siūlo daugelis transporto priemones gaminančių įmonių, kurios orientuojasi į klientų poreikius ir stengiasi pasiūlyti tvirtas bei ilgaamžes transporto priemones. Keturratis - atviro tipo sausumos transporto priemonė, kuri naudojama tiek aktyvių pramogų metu, tiek sporte, tiek įvairiems darbams atlikti. Padangos keturračiams užtikrina kokybišką, tvarkingą ir saugų keliavimą tiek lygiomis gatvėmis, tiek sudėtingais kalneliais.

  Investuoti į kokybiškas keturračių padangas verta, kadangi:

  1. Kokybiškos padangos tarnauja ilgiau.
  2. Tvarkingos padangos užtikrina saugumą.
  3. Tvirtos padangos leidžia važiuoti net ir nelygiu paviršiumi.
  4. Naujos padangos atrodo estetiškai.

  Padangos keturračiams leis pajusti judėjimo laisvę!

 • Padangos motociklams

  Motociklas - dviratė transporto priemonė, kuri leidžia patogiai manevruoti ir važiuoti labai skirtingu paviršiumi, turi būti aprūpinta kokybiškomis padangomis. Tinkamos padangos garantuoja ne tik greitį ir patogumą, tačiau taip pat ir saugumą.

  Padangos motociklams turėtų būti pasirenkamos įvertinus šiuos kriterijus:

  1. Pirmiausia reikia įvertinti ieškomų padangų dydį, kuris turi tikti Jūsų transporto priemonei.
  2. Įvertinkite kelius, kuriais kiekvieną dieną planuojate važiuoti.
  3. Įvertinkite greičio indeksą.
  4. Susipažinkite su minkštumo bei kietumo rodikliais.

  Jeigu nežinote, kokios padangos geriausiai tinka Jūsų motociklui - kreipkitės į mus. Įvertinsime ir padėsime pasirinkti tinkamiausias padangas.

 • Padangos automobiliams

  Tinkamas rūpinimasis transporto priemone užtikrina komfortabilią kelionę link tikslo. Padangos automobiliams tarsi batai, kurie padeda bet kokio oru sėkmingai pasiekti tikslą. Padangos automobiliams turi būti keičiamos tuomet, kai:

   

  1. Padangos iš išvaizdos atrodo nusidėvėjusios
  2. Kai padangų grublėtumai yra pranykę
  3. Kai padanga yra įplyšusi
  4. Kai padanga neatrodo tvirtai
  5. Ir kitais atvejais.

  Laiku nepakeitus padangų galima sukelti pavojų tiek sau, tiek kitiems, tad įsigykite atsarginę ir iškilus poreikiui ja pakeiskite jau nebefunkcionalią padangą. Siūlome įsigyti aukštos kokybės padangas, kurios patenkina net ir pačių išrankiausių asmenų poreikius bei garantuoja komfortabilią kelionę.

 • Padangos mikroautobusams

  Turite mikroautobusą ir Jums reikalingos kokybiškos padangos? Užsukote ten, kur reikia. Siūlome itin platų skirtingų padangų pasirinkimą kiekvienam, kuris nori saugiai pasiekti tašką B. Parduodame žinomų gamintojų padangas, kurios puikiai tinka skirtingų markių mikroautobusams: Hankook, Goodyear, Blacklion ir taip toliau. Taip pat siūlome rinktis ne tik universalias padangas, kuriomis galima saugiai pasiekti reikalingą tašką bet kuriuo metų laiku ir bet kokiu oru, tačiau įvertinti ir konkrečiam sezonui skirtas padangas sunkvežimiams, kurios suteikia papildomą saugumą. Vasarinės padangos mikroautobusams ir žieminės padangos mikroautobusams leis saugiai keliauti tiek slidžiu, tiek sausu keliu. Tegul kelionė būna saugi ir patogi.

 • Padangos sunkvežimiams

  Sunkvežimiai - didelės transporto priemonės. Norint, kad jos tinkamai nuvyktų iš taško A į tašką B ir tuo pačiu išlaikyti didelį svorį - būtinos kokybiškos padangos, kurios leidžia įveikti didelius atstumus be jokių nesklandumų. Padangos sunkvežimiams internetu pas mus - greičiausias ir paprasčiausias būdas įsigyti ne tik šiuo metu reikalingas, tačiau ir atsargines padangas, kurios Jums leis saugiai pasiekti tikslą.

   

  1. Mes siūlome itin platų padangų sunkvežimiams pasirinkimą.
  2. Akcijos ir nuolaidos, kurios skelbiamos parduotuvėje, leis sutaupyti.
  3. Užsakytos padangos sunkvežimiams atkeliaus tiesiai iki Jūsų namų durų.
  4. Parduodame padangas konkurencingomis kainomis.
  5. 5. Atsakome į visus Jums aktualius klausimus bei padedame pasirinkti.
 • Padangos visureigiams

  Visureigiai - galingos, keturratės transporto priemonės, kurios leidžia pajusti laisvę ir vėją tarsi motociklas, tačiau tuo pačiu suteikia kur kas didesnį saugumo jausmą, kadangi važiuojate ant keturratės transporto priemonės. Padangos visureigiams - kokybės ir tikslumo garantas, kuris leidžia mėgautis šia transporto priemone ir nesukti galvos dėl jos veikimo mechanizmo.

  Svarbiausia investuoti atitinkamą sumą į padangas, kad įsigytumėte kokybiškas ir džiaugtumėtės ilgalaike jų nauda. Būtent tokiomis padangomis mes prekiaujame ir stengiamės, kad klientai kartą įsigyją ilgą laiką nesuktų galvos dėl jų keitimo. Žinoma, papildomai visada verta investuoti į atsargines padangas, kurios Jums leis jaustis saugiai kad ir kokiu keliu planuojate važiuoti.

 • Kitos
puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 1494 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 1494 dalykų