Filtruoti pagal

Pagal kategoriją
Padangos plotis
Padangos aukštis
Ratlankio dydis
Sezoniškumas
Pagal gamintoją

Informacija

Specialūs pasiūlymai

KitosYra 341 prekės(-ių).

 • Padangos priekaboms

  Padangos priekabos pasirenkamos labai atidžiai, kadangi tik tinkamos padangos gali garantuoti tvarkingą, sistemingą ir saugų krovinio pervežimą. Padangos priekaboms pagal protektorius gali būti: krovininės, flotacinės bei išilginės. Konkrečiai technikai reikia ieškoti ir atitinkamų padangų, kurios sumontuotos puikiai atliktų joms paskirtą funkciją.

  Skirtingoms priekaboms reikalingos ir skirtingos padangos. Maxxis gamintojo produkcija - puikiai žinoma visame pasaulyje. Tai pripažintas padangų gamintojas, kuriuo pasitiki tiek profesionalai, tiek mėgėjai. Tiesa, ieškodami padangų nepamirškite įvertinti, kokiu sezonu planuojate jas aktyviausiai naudoti. Jeigu Jūsų priekabos naudojamos ištisus metus - tuomet įsigykite universalias. Tai leis Jums visiškai nesukti galvos dėl oro ir jų sąlyčio ir padangomis.

 • Industrinės padangos

  Industrinės padangos - galimybė džiaugtis ilgaamže įvairiausių techninių priemonių apsauga nuo kintančių oro sąlygų bei kitų kelyje laukiančių pavojų. Tinkamai pasirinktos industrinės padangos Jums tarnaus ilgus metus, tad galėsite nesukti galvos dėl jų keitimo arba priežiūros. Įsigykite padangas pas mus ir gyvenkite be jokių rūpesčių. Industrinės padangos - tai universalios, puikiai funkcionuojančios padangos, kurios leis Jums įvaldyti techniką.

  Siūlomos:

  1. Krautuvų padangos.
  2. Golfų vežimėlių padangos.
  3. Žoliapjovių padangos.
  4. Traktorių padangos.
  5. Vienračių vežimėlių padangos.
  6. Industrinių padangų kameros.

  Priklausomai nuo technikos reikia pasirinkti ir atitinkamas padangas, kurios padės technikai tinkamai bei kokybiškai atlikti paskirtas funkcijas.

 • Padangos kartingams

  Kartingai - labai smagi pramoga, kuri leidžia smagiai praleisti laiką ne tik vaikams, tačiau ir suaugusiems asmenims. Tiesa, tik kokybiškai pasirinktos padangos kartingams gali garantuoti, kad važinėjimasis bus smagus ir saugus. Mūsų siūlomos Maxxis padangos kartingams ir Dunlop - geriausias pasirinkimas tiems, kurie yra pasiruošę kartą sumokėti už padangas ir vėliau ilgą laiką nesukti galvos dėl jų naudojimosi! Padangos kartingams yra pigios, todėl siūlome įsigyti iškart daugiau vienetų. Tokiu atveju vienoms sugedus nereikės laukti, kol įsigysite papildomas. Juolab, jeigu kartingais važiuojate toliau nei trasos ribos - papildoma apsauga yra reikalinga.

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 341 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 341 dalykų