Filtruoti pagal

Pagal kategoriją
Padangos plotis
Padangos aukštis
Ratlankio dydis
Sezoniškumas
Pagal gamintoją

Informacija

Padangos kartingams

Kartingai - labai smagi pramoga, kuri leidžia smagiai praleisti laiką ne tik vaikams, tačiau ir suaugusiems asmenims. Tiesa, tik kokybiškai pasirinktos padangos kartingams gali garantuoti, kad važinėjimasis bus smagus ir saugus. Mūsų siūlomos Maxxis padangos kartingams ir Dunlop - geriausias pasirinkimas tiems, kurie yra pasiruošę kartą sumokėti...

Kartingai - labai smagi pramoga, kuri leidžia smagiai praleisti laiką ne tik vaikams, tačiau ir suaugusiems asmenims. Tiesa, tik kokybiškai pasirinktos padangos kartingams gali garantuoti, kad važinėjimasis bus smagus ir saugus. Mūsų siūlomos Maxxis padangos kartingams ir Dunlop - geriausias pasirinkimas tiems, kurie yra pasiruošę kartą sumokėti už padangas ir vėliau ilgą laiką nesukti galvos dėl jų naudojimosi! Padangos kartingams yra pigios, todėl siūlome įsigyti iškart daugiau vienetų. Tokiu atveju vienoms sugedus nereikės laukti, kol įsigysite papildomas. Juolab, jeigu kartingais važiuojate toliau nei trasos ribos - papildoma apsauga yra reikalinga.

Skaityti išsamiau

Padangos kartingamsŠioje kategorijoje prekių nėra.

Padangos kartingams internetu

Padangos kartingams leis ne tik smagiai praleisti laiką, tačiau galbūt net ir tapti tam tikro sporto asu. Kartą pajutus vėją plaukuose daugelis kartoja vėl ir vėl, kol galiausiai tai tampa jų gyvenimo aistra. Tiesa, tik pasirinkus kokybiškas padangas pavyks greitai ir saugiai važiuoti. Juk kartingų tikslas yra išvystyti kuo didesnį greitį. Natūralu, kad tokiu atveju būtina naudoti tinkamiausias padangas, kurios apsaugo, tačiau tuo pačiu leidžia siekti maksimumo.

Skirtingų modelių bei charakteristikų kartingams reikalingas ir atitinkamos padangos, kurios padeda pasiekti maksimalų greitį. Jeigu pačiam pasirinkti sunku - kreipkitės į kus. Kiekvienas atvejis yra labai individualus, tad mes įvertinę jūsų poreikius bei turimą kartingą padėsime pasirinkti geriausias padangas.