Filtruoti pagal

Pagal kategoriją
Padangos plotis
Padangos aukštis
Ratlankio dydis
Sezoniškumas
Pagal gamintoją

Informacija

Padangos keturračiams

Pirmieji keturračiai pradėti gaminti 1982-ais metais. Išradėjas - Suzuki kompanija. Šiuo metu keturračius siūlo daugelis transporto priemones gaminančių įmonių, kurios orientuojasi į klientų poreikius ir stengiasi pasiūlyti tvirtas bei ilgaamžes transporto priemones. Keturratis - atviro tipo sausumos transporto priemonė, kuri naudojama tiek akty...

Pirmieji keturračiai pradėti gaminti 1982-ais metais. Išradėjas - Suzuki kompanija. Šiuo metu keturračius siūlo daugelis transporto priemones gaminančių įmonių, kurios orientuojasi į klientų poreikius ir stengiasi pasiūlyti tvirtas bei ilgaamžes transporto priemones. Keturratis - atviro tipo sausumos transporto priemonė, kuri naudojama tiek aktyvių pramogų metu, tiek sporte, tiek įvairiems darbams atlikti. Padangos keturračiams užtikrina kokybišką, tvarkingą ir saugų keliavimą tiek lygiomis gatvėmis, tiek sudėtingais kalneliais.

Investuoti į kokybiškas keturračių padangas verta, kadangi:

  1. Kokybiškos padangos tarnauja ilgiau.
  2. Tvarkingos padangos užtikrina saugumą.
  3. Tvirtos padangos leidžia važiuoti net ir nelygiu paviršiumi.
  4. Naujos padangos atrodo estetiškai.

Padangos keturračiams leis pajusti judėjimo laisvę!

Skaityti išsamiau

Padangos keturračiamsYra 135 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 135 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 135 dalykų

Padangos keturračiams internetu

Padangas keturračiams reikia keisti ne tik tuomet, kai jos sprogo arba plyšo. Norėdami užsitikrinti visapusišką saugumą - būtina reguliariai tikrinti padangų paviršių ir naudoti tik tas, kurios yra pritaikytos konkrečiam paviršiui važinėti.

Vasaros sezonui reikia įsigyti atitinkamas padangas, kai tuo tarpu žiemos metu būtinos padangos su didesniais grublėtumais. Tokiu atveju būsite saugūs važiuodami ir nelygiu keliu, kalneliais, kaimo vietovėmis.

Siūlome itin platų skirtingų padangų skirtų keturračiams pasirinkimą, tad jeigu neapsisprendžiate, kurios labiausiai tinka Jums - pasitarkite su mumis. Patarsime, padėsime atrasti, pasiūlysime ir garantuosime, kad su mūsų produkcija išvažinėsite ne tik Lietuvos, tačiau ir užsienio kelius.